Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo çıkış noktasına uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.leynabyhf.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

YURT DIŞI SİPARİŞLERİ:

Sepet sayfasında görünen kargo bedeli, Türkiye içine olan siparişler içindir.  Teslimat adresi girildikten sonra Türkiye dışında bir adres girilmiş ise, kargo bedeli görünecektir.

Yurt dışına gönderimlerde, alınan kargo bedeli ürünün Türkiye çıkışlı olarak teslimat adresine olan lojistik maliyetini karşılamaktadır.  Teslim alınacak ülkelerin gümrüklerinde ek maliyetler çıkabilmesi mümkündür. Bu maliyetleri bilemediğimiz için bu konuda ön bilgi verememekteyiz.

Teslim alınan ülkelerde çıkabilecek gümrük maliyetleri sipariş bedeline dahil değildir ve müşterimiz tarafından karşılanması gerekmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.